Kwatery i noclegi pracownicze - Środa Wielkopolska hotele pracownicze (robotnicze)

W naszej ofercie znajdziesz najlepsze pokoje dla pracowników w mieście Środa Wielkopolska

Środa Wielkopolska jest miastem, które leży w województwie wielkopolskim, a konkretnie w jego centrum. Miasto Środa Wielkopolska jest siedzibą gminy i powiatu, cechuje je bardzo sprzyjające położenie geograficzne. Bliskość do Poznania, a także bardzo dobre połączenie komunikacyjne z wieloma ośrodkami w kraju, m.in. przebiega przez nią droga krajowa nr 11, która łączy wybrzeże ze Śląskiem. Sprzyjające łatwej komunikacji jest także bliskie położenie lotniska międzynarodowego Poznań- Ławica. Miasto ma powierzchnię 17,98 km2, a zamieszkuje je ponad 22 tys. osób. Ze względu na idealne położenie, a także na ciągle rozwijający się w okolicy przemysł często poszukiwanym miejscem jest dobry hotel pracowniczy w Środzie Wielkopolskiej.

Środa Wielkopolska - atrakcje i zabytki

Szukając taniego noclegu w Środzie Wielkopolskiej, warto także zwrócić uwagę na, to co miasto ma do zaoferowania od strony turystycznej. Wybierając się do powiatu średzkiego, warto zobaczyć:

  • bardzo dobrze zachowany rynek wraz z układem miasta, który powstał w okresie XIV- XX wieku,
  • efektowny ratusz z XIX wieku,
  • kolegiatę farnę, która powstała na początku XV wieku, a została przebudowana w jego końcu. Połączona jest z piękną kaplicą Gostomskich, która powstała w stylu późnorenesansowym.

Transport w Środzie Wielkopolskiej

Do Środy Wielkopolskiej można dostać się koleją albo PKS. Miejscowość znajduje się w odległości 41 km od Portu Lotniczego Poznań- Ławica. Przez Środę Wielkopolską przebiega ważna w znaczeniu państwowym trasa kolejowa. Miejscowość ma także liczne połączenia, które pozwalają dostać się szybko i bezproblemowo do Poznania.

Hotele - Środa Wielkopolska

Baza noclegowa w Środzie Wielkopolskiej ze względu na centralne położenie miejscowości jest rozbudowana. Hotele w Środzie Wielkopolskiej, nastawione są na działalność całoroczną. Tylko ok. 30% miejsc noclegowych działa sezonowo, przez co bez względu na porę roku nie powinniśmy mieć problemu z dokonaniem rezerwacji.

Klimat Środy Wielkopolskiej

W miejscowości ze względu na największy rozwój mikro przedsiębiorczości panuje czyste powietrze, które nie jest zatruwane przez żadne duże fabryki. Panuje tam klimat umiarkowany, gdzie oddziałują na siebie powietrze morskie, a także kontynentalne. Dominuje tu masa polarno- morska.

Ta nieduża miejscowość leżąca w centralnej Polsce ma sporo do zaoferowania. Klimat małego, spokojnego miasteczka odróżnia ją od dużych, głośnych miast. Jeżeli więc poszukujemy noclegu w dobrej lokalizacji w Wielkopolsce, to oferta Środy Wielkopolskiej powinna spełnić nasze oczekiwania.

Zobacz noclegi dla pracowników w sąsiednich lokalizacjach

Dodaj swoje zakwaterowanie

i dołącz do tysięcy zadowolonych!

Proszę czekać...